Igandea, apirilak 23



08:00

Santelmoak: bigarren asteburua

Zumaia | Jaiak

08:00. Goiz soinua Zumai txarangarekin. 11:30. Kofradian, trikiti kalejira Trikilekurekin. 12:00. Itzurun hondartzan, zaldi lasterketa. 12:00. Iraunkorrak txarangaren kalejira. 17:30. Eusebio Gurrutxaga plazan, txikienentzat, Porru DJa. 18:00. Iraunkorrak txaranga. 18:00. Trainerillen estropadak, XXXVIII. San Telmo Saria (gizonezkoak) eta IX. San Telmo Saria (emakumezkoak). 19:30. Kofradian, erromeria Sukar taldearekin. 22:30. Sukar taldearen bigarren saioa. Gauerdian. Bandera jaistea eta santelmoei agurra.

Santelmoak: bigarren asteburua
  • 08:00. Goiz soinua Zumai txarangarekin.

  • 11:30. Kofradian, trikiti kalejira Trikilekurekin.

  • 12:00. Itzurun hondartzan, zaldi lasterketa.

  • 12:00. Iraunkorrak txarangaren kalejira.

  • 17:30. Eusebio Gurrutxaga plazan, txikienentzat, Porru DJa.

  • 18:00. Iraunkorrak txaranga.

  • 18:00. Trainerillen estropadak, XXXVIII. San Telmo Saria (gizonezkoak) eta IX. San Telmo Saria (emakumezkoak).

  • 19:30. Kofradian, erromeria Sukar taldearekin.

  • 22:30. Sukar taldearen bigarren saioa.

  • Gauerdian. Bandera jaistea eta santelmoei agurra.

09:00

Sañu Eguna

Sañoa, Azpeitia

Sañu Eguna Sañoa

11:30

Aste Multikulturala

Aiako plaza, Aia | Jaialdia

Aiako Aste Multikulturalaren barruan, igandean, 11:30ean, kultura desberdinetako jakiak dastatzeko aukera izango da plazan. 12:30ean hasita, berriz, Eduardo Baranzanoren kontzertua izango da.

Aste Multikulturala Aiako plaza

Aiako Aste Multikulturalaren barruan, igandean, 11:30ean, kultura desberdinetako jakiak dastatzeko aukera izango da plazan. 12:30ean hasita, berriz, Eduardo Baranzanoren kontzertua izango da.


11:30
11:30

Dantzarien Udaberri Kalejira

Herriko kaleetan zehar, Azkoitia | Dantza

 Berdura Plazan elkartuko dira dantzariak, azkenean.

Dantzarien Udaberri Kalejira Herriko kaleetan zehar

 Berdura Plazan elkartuko dira dantzariak, azkenean.


12:30

Hondartzako Futbol Txapelketako finalerdiak

Hondartza, Zarautz | Kirola

Hondartzako Futbol Txapelketako finalerdiak Hondartza

16:45

Antzerkia familian: "Chatungla"

Modelo aretoa, Zarautz | Antzerkia

Antzerkia familian: "Chatungla" Modelo aretoa

17:00

XVII. Berria Txapelketaren final hamaseirenetako partidak

Gurea pilotalekua, Azkoitia | Pilota

XVII. Berria Txapelketaren final hamaseirenetako partidak Gurea pilotalekua

19:00

Arkupehotsak: Enerhitz

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Kontzertua

Arkupehotsak: Enerhitz Sanagustin kulturgunea

19:15

Zinema: '20.000 especies de abejas'

Modelo aretoa, Zarautz | Zinema

Zinema: '20.000 especies de abejas' Modelo aretoa

19:30

Zinema: 'Los Fabelman'

Soreasu antzokia, Azpeitia | Zinema

Zinema: 'Los Fabelman' Soreasu antzokia


18:00
14:00

Jubilatuen elkarteko margo erakusketa

Portaleburu erakusketa aretoa, Azkoitia | Erakusketa

Asteartea, osteguna, ostirala: 18:00-20:00 Larunbata: 12:00-14:00 / 18:00-20:00 Igandea: 12:00-14:00

Jubilatuen elkarteko margo erakusketa Portaleburu erakusketa aretoa
  • Asteartea, osteguna, ostirala: 18:00-20:00
  • Larunbata: 12:00-14:00 / 18:00-20:00
  • Igandea: 12:00-14:00
Motak:
Guneak:

Egutegia

Ekaina
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Uztaila
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Urte osoko agenda ikusi »»