Larunbata, abenduak 30



10:00

IX. Espilla Memoriala

Lubaki kiroldegia, Zumaia | Kirola

IX. Espilla Memoriala eskubaloi txapelketa jokatuko da abenduaren 30ean, goizez eta arratsaldez, Lubaki kiroldegian.

IX. Espilla Memoriala Lubaki kiroldegia

IX. Espilla Memoriala eskubaloi txapelketa jokatuko da abenduaren 30ean, goizez eta arratsaldez, Lubaki kiroldegian.


15:30

XXX. Mus Txapelketa Azkarra

Mendizaleak taberna, Azpeitia | Txapelketa

XXX. Mus Txapelketa Azkarra Mendizaleak taberna

16:00

Mus txapelketa

Aiako probalekua, Aia | Txapelketa

Mus txapelketa Aiako probalekua

16:45

Zinema: 'La Navidad en sus manos'

Modelo aretoa, Zarautz | Zinema

Zinema: 'La Navidad en sus manos' Modelo aretoa


17:00

Tutik clowns ikuskizuna

Elkarguneko Herriko Plaza aretoan, Azkoitia | Ikuskizuna

Informazio gehiago, hemen.

Tutik clowns ikuskizuna Elkarguneko Herriko Plaza aretoan

Informazio gehiago, hemen.


18:00

'Beizama, Gipuzkoako erdigunea' liburuaren aurkezpena

Beizamako Natur Eskolan, Beizama

Informazio gehiago, hemen. 

'Beizama, Gipuzkoako erdigunea' liburuaren aurkezpena Beizamako Natur Eskolan

Informazio gehiago, hemen


18:00

Big Dancers-en ikuskizuna

Herriko kaleetan zehar, Azkoitia | Kalejira

Musika, erritmo eta sinkronizatutako mugimendu nahiz argi ikuskizuna eskainiko dute txotxongilo erraldoiek herriko kaleetan zehar.

Big Dancers-en ikuskizuna Herriko kaleetan zehar

Musika, erritmo eta sinkronizatutako mugimendu nahiz argi ikuskizuna eskainiko dute txotxongilo erraldoiek herriko kaleetan zehar.


18:30

Giltza katea, Sarek deituta

Plaza, Azpeitia

Informazio gehiago hemen.

Giltza katea, Sarek deituta Plaza

Informazio gehiago hemen.


19:00

Bakarrizketa: 'Tu-Tum, Platz!'

Iturzaeta aretoa, Getaria | Bakarrizketa

Sarrerak 5 euroan eskuragarri, abenduaren 15etik aurrera, Turismo Bulegoan.

Bakarrizketa: 'Tu-Tum, Platz!' Iturzaeta aretoa

Sarrerak 5 euroan eskuragarri, abenduaren 15etik aurrera, Turismo Bulegoan.


19:00

Goiko Gela taldearen kontzertua

Baztartxo, Azkoitia | Kontzertua

Sarrerak Entradium atarian salgai, 8 euroan.

Goiko Gela taldearen kontzertua Baztartxo

Sarrerak Entradium atarian salgai, 8 euroan.


19:00

Julian Barrenetxea abesbatzaren Gabonetako kontzertua

Frantziskanetako eliza, Azpeitia | Kontzertua

Julian Barrenetxea abesbatzaren Gabonetako kontzertua Frantziskanetako eliza

19:15

Zinema: 'La Navidad en sus manos'

Modelo aretoa, Zarautz | Zinema

Zinema: 'La Navidad en sus manos' Modelo aretoa


22:15

Zinema: 'Fallen Leaves'

Modelo aretoa, Zarautz | Zinema

Zinema: 'Fallen Leaves' Modelo aretoa


22:30

XII. Urrezko Pertxa

Gaztetxea, Zumaia | Zinema

Film laburren lehiaketa antolatu du Torreberri Gaztetxeak. Gaia eta objektua abenduaren 28an emango da jakitera, eta lanak abenduaren 30ean aurkeztuko dira. Film laburrak abenduaren 30ean erakutsiko dira, 22:30etik aurrera, Torreberri Gaztetxeak.

XII. Urrezko Pertxa Gaztetxea

Film laburren lehiaketa antolatu du Torreberri Gaztetxeak. Gaia eta objektua abenduaren 28an emango da jakitera, eta lanak abenduaren 30ean aurkeztuko dira. Film laburrak abenduaren 30ean erakutsiko dira, 22:30etik aurrera, Torreberri Gaztetxeak.


22:30

Kontzertua: Grises

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Kontzertua

Kontzertua: Grises Sanagustin kulturgunea

22:30

Dj Davila eta Dj Kanpax

Zurt taberna, Azkoitia | Kontzertua

Dj Davila eta Dj Kanpax Zurt taberna


11:00
21:00

Narrosko Gabonetako Jaiotza

Narros Jauregia, Zarautz | Gabonetako Jaiotza

Egunero zabalik, urtarrilaren 7ra arte, 11:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 21:00etara. Informazio gehiago, hemen.

Narrosko Gabonetako Jaiotza Narros Jauregia

Egunero zabalik, urtarrilaren 7ra arte, 11:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 21:00etara.

Informazio gehiago, hemen.



10:00
18:00

'Ehizarako artea' erakusketa

Ekainberri, Zestoa | Erakusketa

'Ehizarako artea' erakusketa Ekainberri

18:00
18:00

'Urbasoko marmarrak' erakusketa

Aizpurutxoko San Agustin taberna eta Panaderia etxea, Azkoitia | Erakusketa

Erakusketan parte hartuko duten sortzaile eta kolektiboak: Iker Antia, Xabier Azurmendi, Nahiko Azurmendi, Bixen Irusta, Enara Beitia, Lurdes Larrañaga, Fontxo, Iosu Ixkurre, Endredamakina, Iban Izagirre, Urretxuko Argazki Elkartea, Tarlatana Shop, Gorka Larrañaga, El Rincón del Arte, Mai Vazquez Domenech, Ion Izagirre, Gráfica Baroja lantegia, Ali, Felix Pinillos, Jon Andoni Martin, Eva Serna eta Nahia Cagigal.

'Urbasoko marmarrak' erakusketa Aizpurutxoko San Agustin taberna eta Panaderia etxea

Erakusketan parte hartuko duten sortzaile eta kolektiboak: Iker Antia, Xabier Azurmendi, Nahiko Azurmendi, Bixen Irusta, Enara Beitia, Lurdes Larrañaga, Fontxo, Iosu Ixkurre, Endredamakina, Iban Izagirre, Urretxuko Argazki Elkartea, Tarlatana Shop, Gorka Larrañaga, El Rincón del Arte, Mai Vazquez Domenech, Ion Izagirre, Gráfica Baroja lantegia, Ali, Felix Pinillos, Jon Andoni Martin, Eva Serna eta Nahia Cagigal.



12:30
20:00

'Ali' erakusketa

Etxe-beltz erakustokia, Azkoitia | Erakusketa

Astegunetan, 18:00etatik 20:00etara, eta larunbatetan, igandeetan eta jaiegunetan, honako ordutegi honetan bisitatu ahalko da: 12:30etik 14:00etara eta 18:00etatik 20:00etara.

'Ali' erakusketa Etxe-beltz erakustokia

Astegunetan, 18:00etatik 20:00etara, eta larunbatetan, igandeetan eta jaiegunetan, honako ordutegi honetan bisitatu ahalko da: 12:30etik 14:00etara eta 18:00etatik 20:00etara.



09:00
18:30

Domusa Teknik Azpeitia Cup futbol txapelketaren sailkapen fasea

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Ikusi partiden zerrenda, hemen.

Domusa Teknik Azpeitia Cup futbol txapelketaren sailkapen fasea Garmendipe futbol zelaia

Ikusi partiden zerrenda, hemen.

Motak:
Guneak:

Egutegia

Otsaila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
Martxoa
al ar az og ol lr ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Urte osoko agenda ikusi »»